توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

تجربه هوای زمستانی در اواسط ماه بهار در “عمارت های جنگلی” اولوداغ

دو منطقه جداگانه در اولوداغ استان بورسا ترکیه با خدمات تفریحی و گردشگری خود در «عمارت‌های جنگلی» لذت زندگی و اقامت در محیط برفی را در اواسط بهار ارائه می‌کنند.

این دو منطقه ساری‌آلان و چوبان‌کایا نام دارند که 35 کیلومتر با بورسا فاصله داشته و با تله کابین میتوان به آنها رسید. این مناطق با زیبایی‌های طبیعی و هوای تمیز و زیبا پذیرای گردشگران داخلی و خارجی در هر چهار فصل هستند.

در حالی که هوای مرکز شهر بهاری است، در این مناطق در ارتفاعات 1620 تا 1750 متری نزدیک به 2 متر برف وجود دارد و 69 عمارت جنگلی چوبی ساخته شده در آنها، به خدمات رسانی مشغولند.

ارکان سوسونجو، از مدیران عمارت‌های جنگلی ساری‌آلان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی با بیان اینکه از 7 سال پیش از این عمارت‌ها بهره‌برداری می‌کنند، افزود: برف در برخی مناطق به حدود 2 متر و اطراف این عمارتها را پوشانده است. اسکی بازان و علاقمندان زیادی با سفر به منطقه هم به تفریح و ورزش می‌پردازند و هم در این عمارتها اقامت می‌کنند.

وی تصریح کرد: کسانی که اولوداغ را می‌شناسند می‌دانند که تابستان زمان مناسبی برای آمدن به اینجا است. ما 12 ماه از سال را خدمات رسانی می‌کنیم و استقبال از این مناطق همه ساله بیشتر می‌شود.

خبرگزاری آناتولی