اپلیکیشن « بی تاکسی » – تاکسی اینترنتی در ترکیه

برای بسیاری از مهاجرین پیش آمده که در مکان هایی که مسیر اصلی تردد تاکسی نبوده و یا حمل و نقل عمومی در دسترس نیست و نیاز به تاکسی آنلان ترکیه دارید که باعث شده زمان زیادی را صرف رسیدن به مقصد کنید. با پیشرفت تکنولوژی در مدت کوتاه، گوشی های هوشمند موفق شدند جای خود را در زندگی هایمان باز کنند و به دنبال آن، برنامه های کاربردی این گوشی های فوق العاده، زندگیمان را ساده تر کرده اند.

یکی از این برنامه های فوق العاده، « بی تاکسی » می باشد .

با دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی خود، می توانیم در نقطه دلخواه تاکسی بگیریم و تا رسیدن تاکسی، از گوشی آن را پیگیری کرده و لحظه به لحظه از موقعیت آن باخبر شویم. به علاوه، با درخواست تاکسی از این برنامه می توانیم انتخاب کنیم هزینه را با کارت اعتباری پرداخت نماییم و یا نقد. این برنامه از امنیت کافی برخوردار است چرا که می توانیم پلاک خودرو، نام و نام خانوادگی راننده و شماره همراه او را نیز ببینیم . برای استفاده از این برنامه را می توانیم به راحتی بر روی گوشی اندروید و یا آیفون خود نصب کنیم.

قبل از استفاده آن، می بایست شماره تلفن همراه خود را تأیید کنیم. در حال حاضر این برنامه تنها در شهرهای بزرگ استانبول و آنکارا و به زودی در ازمیر قابل استفاده است. این میان، بیانیه ارتباط با مشتری بی تاکسی، توجه مرا به خود جلب کرد و می خواهم آن را با شما در میان بگذارم :

کلیسای سنت پلی‌کارپ
حتما بخوانید

” هدف « بی تاکسی » این است که زمینه برای ارتباط تاکسی خوب با مشتری خوب را فراهم کند.”

« بی تاکسی » در ابتدا به رانندگانی که قوانین را رعایت نکرده و برخورد مناسبی با مشتری نداشته اند، اخطار می دهد و درصورت ادامه رفتار ناشایست، آن ها را از سیستم حذف می کند.

«بی تاکسی» به مسافری که بعد از درخواست تاکسی، منتظر رسیدن او نشده باشد و سوار تاکسی دیگری شود، هشدار می دهد و در صورت تکرار، او را از سیستم خارج می کند.

در «بی تاکسی» به عنوان تاکسی آنلان ترکیه پایمالی حق مشتری، اتهام و توهین به او، اتفاق نخواهد افتاد.

۹۹٪ مشتریان «بی تاکسی» از آن اعلام رضایت کرده اند و «بی تاکسی» برای برقراری ارتباط مناسب با آن ها، نهایت سعی و تلاش خود را خواهد کرد.

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست