توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

افتتاح رسمی اتوبان استانبول ازمیر | توران ازمیر | اتوبان استانبول ازمیر ترکیه

افتتاح رسمی اتوبان استانبول – ازمیر

افتتاح رسمی اتوبان استانبول- ازمیر

اتوبان استانبول – ازمیر به طور رسمی از سوی رئیس جمهور کشور ترکیه اردوغان افتتاح شد.

پیشتر 234 کیلومتر این پروژه طی مراحل مختلفی آماده بهره برداری شده و نهایتا در اول اگوست 2019 نیز بخش نهایی پروژه به طور رسمی آماده بهره برداری شد.

در  پروژه اتوبان استانبول- ازمیر 11 میلیارد دلار عمدتا توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری انجام شده با مدیریت درست 1 سال زودتر از موعد مقرر به پایان رسید.

به کمک این پروژه سالانه 3/5 میلیارد لیر صرفه جویی در هزینه ها صورت خواهد گرفت. همچنین مسافت بین دو شهر استانبول و ازمیر از 9 ساعت به 3:30 ساعت کاهش خواهد یافت. عبور از مسیر خلیج ازمیر به واسطه پل عثمان قاضی که مهم ترین بخش پروژه محسوب می شود، از 1:30 ساعت به 6 دقیقه کاهش یافت. پیش بینی می شود انتشار میزان آلاینده ها نیز 375 هزار تن در سال کاهش یابد.

جاهد تورحان ، وزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه گفت:

این پروژه غرب مدیترانه و آناتولی را به مناطق مرمره و اژه متصل می‌کند. با افتتاح پل عثمان‌غازی مهم‌ترین بخش این پروژه به بهره برداری رسیده بود و 78 کیلومتر از مسافت آن کاسته شد. در تاریخ 4 اوت نیز بخش 192 کیلومتری آن توسط رئیس جمهور ترکیه افتتاح می‌شود. این بزرگراه علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف سوخت، حمل و نقل داخلی و بین المللی را نیز آسان‌تر خواهد کرد

 

izmir turan

توران ازمیر

افتتاح رسمی اتوبان استانبول – ازمیر تنها یکی از بخش های توران ازمیر است که در این سایت ارائه شده است.

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری , املاک , کاریابی , صرافی و خدمات در ازمیر ترکیه ◊◊

توران ازمیر / Turan izmir