توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

افتتاح بیمارستان در استانبول با حضور نخست وزیر ژاپن به صورت مجازی

افتتاح بیمارستان در استانبول

در روز گذشته با حضور رئیس جمهور ترکیه و نخست وزیر ژاپن البته به صورت مجازی بیمارستان باشاک شهیر چام و ساکورا افتتاح شد.

در ماه فوریه فاز نخست این بیمارستان افتتاح شد و در روز گذشته فاز نهایی آن به بهره برداری رسید. بیمارستان باشاک ‌شهیر چام و ساکورا  با مشارکت شرکت ژاپنی Sojitz Cooperation  و شرکت ترکیه ای Rönesans Holding٬ ساخته شده است.

این بیمارستان 2 هزار و 686 تخت از جمله 426 تخت مراقبت‌های ویژه،90 اتاق عمل جراحی، 28 اتاق زایمان، 725 اتاق معاینه و 16 تخت برای جراحات سوختگی دارد.

این بیمارستان بر زمینی به مساحت 789 هزار متر مربع تاسیس شده است.171 متر مربع آن به فضای باز، 145 هزار متر مربع بخش انتظار اختصاص یافته است .بیمارستان دارای بخش‌های متعدد لجستیکی و 304 هزار متر مربع بخش درمانی است. مجموع زیربنای بیمارستان 1 میلیون و 21 هزار متر مربع است. اتو پارک در این بیمارستان دارای گنجایش  8 هزار و 134 خودرو شامل 1713 خودرو در فضای باز و 6421 خودرو در فضای بسته است.

ریس جمهور ژاپن در مراسم اظهار داشت : امیدوارست بیمارستانی که به عنوان کاج که نماد سلامتی است و ساکورا که نماد کشور ژاپن است نام گذاری شده ، سلامتی را برای کشور ترکیه به همراه داشته باشد. وی همچنین اضافه کرد که این بیمارستان یکی از بزرگترین بیمارستان های ترکیه است که به آخرین تکنولوژی روز دنیا مجهز می باشد.

ترکیه در کنار اینکه در کشور خود با مبارزه با کرونا ادامه داده به بیش از 60 کشور جهان در خاورمیانه و آفریقا نیز کمک کرده است.

توران ازمیر  | turanizmir