اعتراض کالین به طرح اسرائیل برای اشغال کرانه باختری

اعتراض کالین به طرح اسرائیل برای اشغال کرانه باختری

خدمات توران ازمیر

اعتراض کالین به طرح اسرائیل برای اشغال کرانه باختری

سنخنگوی ریاست جمهوری ترکیه تی بیانیه ای طرح اسرائیل برای الحاق بخشی از کرانه باختری را گام جدید در سیاست اشغال گری این رژیم دانست.

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه ابراهیم کالین گفت : این طرح گامی دیگر در اشغالگری اسرائیل است که کاملا حقوق بین المللی را نادیده می گیرد. همه جهانیان باید در مقابل بی‌ پروایی اسرائیل باایستند و آن را متوقف کنند. هیچ طرحی که مردم فلسطین را نادیده بگیرد مشروعیت ندارد. کسانی که از این سیاست، مستقیم با غیر مستقیم حمایت می کنند نیز شریک جرم می باشند. اقداماتی که هدف آن تغییر موقعیت دینی ، تاریخی و حقوقی قدس باشد را شدیداً رد می کنیم. قدس خط قرمز ماست. قدس برای مسلمانان به امانت گذاشته است هر کس در حق این امانت خیانت کند باید در مقابل تاریخ جواب پس بدهد. خاک فلسطین به مردمش تعلق دارد کسی حق ندارد حتی یک وجب از آن را در اختیار دیگران قرار دهد.

ابراهیم کالین از کشورهای اسلامی خواست که در خصوص این موضوع به سرعت اقدامی کرده و در مقابل این اشغالگری از مردم فلسطین حمایت کنند. اردوغان نیز با قدرت در کنار مردم فلسطین ایستاده است.

توران ازمیر | turanizmir

باز گشایی غار کاراجا به روی گردشگران
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست