اخبار

استقبال کشورها از خودروهای زرهی ساخت ترکیه

صادرات انواع خودروهای زرهی ساخت ترکیه به کشورهای دیگر به ویژه به کشورهای آفریقایی طی سالهای اخیر شاهد رشد قابل توجهی بوده است.

خودروهای زرهی ساخت ترکیه علاوه بر مزیت‌های کیفی و قیمت مناسب به دلیل ارائه مناسب خدمات پس از فروش از سوی شرکت‌های سازنده با استقبال بسیاری از کشورها روبرو شده‌اند.

یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید و صادرات خودروهای زرهی در ترکیه شرکت «نوراول ماکینا» است که خودروهای زرهی و نفربر «یالچین»، «یوروک»، «ایلقاز II»، «اژدر کانتر» و «اژدر TOMA» را تولید می‌کند.

اوزگور بایار، مدیر خدمات پس از فروش شرکت نوراول ماکینا در گفتگو با خبرگزاری آناتولی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 1000 دستگاه از خودروهای ساخت این شرکت به ده‌ها کشور چهار قاره جهان صادر شده‌اند، اظهار کرد: شرکت ما پس از فروش نیز خدمات لازم را به منظور کارآیی محصولات خود به کشورهای خریدار ارائه می‌دهد.

وی درباره آخرین موارد صادرات خودروهای زرهی تصریح کرد: محصولاتمان طی روزهای اخیر به یکی دیگر از کشورهای آفریقایی تحویل داده شد. این خودرو سپس به منظور استفاده در ماموریت‌های نیروهای صلح سازمان ملل به یک کشور دیگر بیابانی ارسال شدند. خودروها طبیعتا در شرایط بیابانی منطقه به تعمیر و نگهداری خاصی نیاز دارند. پس از ارسال قطعات یدکی و تجهیزات مختصصان ما نیز با استفاده از هواپیماهای نظامی به پایگاه سازمان ملل انتقال یافتند و کار تعمیر و ارتقاء خودروهای مذکور با موفقیت به اتمام رسید.

بایار همچنین از دریافت یک سفارش بزرگ دیگر از کشور مورد نظر با توجه به قابلیت‌های خودروهای زرهی شرکت نوراول خبر داد.

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی