استقبال از گردشگران در آنتالیا با تمامی تدابیر و اقدامات مبارزه با کرونا

خدمات توران ازمیر

استقبال از گردشگران در آنتالیا با تمامی تدابیر و اقدامات مبارزه با کرونا

داوود چتین، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع آنتالیا اظهار داشت: از آغاز پاندمی گام‌ های بسیار مهمی برداشتیم و با برنامه صدور گواهینامه گردشگری امن که با سرپرستی وزارت فرهنگ و گردشگری و همکاری وزارت خارجه و حمل و وزارت نقل کشور، الگویی برای جهان شدیم.

در حال حاضر در آنتالیا بیش از 500 هتل دارای گواهینامه گردشگری امن هستند و رسیدگی و بازرسی به آنها ادامه دارد. تمامی تدابیر و اقدامات مبارزه با کرونا برای استقبال از گردشگران در آنتالیا اتخاذ شده‌است. اتاق بازرگانی و صنایع آنتالیا با تقریبا 50 هزار و 700 عضو در 49 گروه شغلی در گروه‌هایی مانند کشاورزی، نساجی، غذا، چرم، مبلمان، سوخت، لوازم آرایشی، فلز، الکترونیکی، انفورماتیک، ساخت و ساز عمران و لوازم‌التحریر یکی از مهمترین اتاق ‌های بازرگانی کشور است.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع آنتالیا با بیان اینکه تمامی این بخش‌های شغلی مستقیم یا غیرمستقیم با صنعت گردشگری مرتبط هستند، گفت: «جهان تجارت در مورد پاندمی بسیار آگاه است زیرا ما به گردشگری متعهد هستیم، باید همه‌گیری را متوقف کنیم تا گردشگر بیاید. مشاغل متوجه جدی بودن شرایط هستند اما بدون بسیج جمعی نمی ‌توان تنها با اجرای مقررات توسط مشاغل و موسسه ‌ها با این مشکل مقابله کرد».

 آنتالیا از شهرهای بسیار مهم گردشگری ترکیه است و باید برای تمهیدات سختگیرانه‌تری در راستای مبارزه با کرونا برای جذب گردشگر اتخاذ کنیم.

آغاز فعالیت‌ هیئت روسی از مناطق گردشگردی ترکیه
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست