توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

همه چیز در مورد ارز دیجیتال سند باکس

ارز دیجیتال سند باکس چه نوع ارزی است؟

همه چیز در مورد ارز دیجیتال سند باکس

این روزها دنیای ارز دیجیتال بسیار محبوب شده است. بسیاری از افراد سعی دارند تا در این بازارهای مالی اطلاعات خود را بالا ببرند تا به درآمدهای خوبی دست یابند. به طور کلی بازارهای مالی بسیار زیادی وجود دارند که هرکدام ماهیت های مختلفی دارند. ارز دیجیتال سند باکس یکی دیگر از ارزهای محبوب است که به بررسی آن می پردازیم.

بازار ارز دیجیتال نوعی از بازارهای مالی است که ماهیت آن به غیر متمرکز بودن شناخته شده است. حتما برای شما هم سوال است که منظور از غیر متمرکز چیست؟ در واقع باید بدانید که نوع ماهیت این بازار به گونه ای است که توسط هیچ گونه سازمان و یا شخص خاصی کنترل نمی‌شود. شما می توانید کریپتوکارنسی ها را بدون دخالت هیچگونه سازمان و یا فردی به افراد دیگر انتقال دهید. در واقع شما برای ارسال ارزهای دیجیتال از هیچگونه خدماتی همانند خدمات بانک ها و افتتاح حساب بانکی استفاده نخواهید کرد.

به طور کلی باید بدانید که ارزهای دیجیتال هم مانند پول هایی مانند دلار ریال و … هستند، تنها ساز و کار آنها با یکدیگر متفاوت است. در ادامه این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در مورد ارز دیجیتال سندباکس در اختیار شما قرار دهیم.

بررسی ارز دیجیتال سند باکس

نماد ارز دیجیتال سندباکس

در واقع سندباکس نوعی ارز دیجیتال است که با نماد اختصاری SAND نمایش داده می شود. این ارز دیجیتال بر روی بستر اتریوم قرار گرفته است. می توانید دنیای مجازی در نظر بگیرید که این امکان را به بازیکنان می دهد تا  بر روی پلتفرم سندباکس توکن هایی بسازند. افراد می توانند با این ساز و کار مالک آن بشوند و به این شیوه به درآمدهای خوبی برسند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی اصطلاح سندباکس بپردازیم.

 

آشنایی با اصطلاح سند باکس

معمولاً در کشورهای دیگر یک مکان شنی مانند، برای بازی کردن بچه ها در نظر گرفته می شود که به این مکان، SANDBOX می گویند. امروزه از این واژه در تکنولوژی و تجارت هم استفاده های زیادی می شود. این محیط را می توانیم محیطی امن و بسته در نظر بگیریم. در این محیط امن می توان پروژه های نرم افزاری را تحت وب انجام داد به این صورت که هیچ گونه آسیبی به سیستم برنامه نویسی و توسعه دهنده وارد نشود. این برنامه هایی که نوشته می‌شود هم با دیگر برنامه‌های در حال اجرا هیچ گونه تاثیری نداشته باشد. در امنیت اطلاعات سندباکس مکانی است که برنامه ها و کدهای مشکوک به بدافزار مورد آزمایش قرار می‌گیرند.  به این ترتیب دیگر هیچ گونه آسیبی به سیستم ها وارد نمی شود. در حوزه بازارهای مالی هم بررسی مدل های جدید کسب و کار به این صورت انجام می شود. در واقع می‌توانیم بگوییم که آزمایش فروش محصولات و یا حتی خدمات در مدل‌های تجاری قبل از اینکه وارد بازار واقعی شوند توسط سندباکس انجام می شود. قطعاً به این ترتیب در زمان و هزینه ها هم صرفه جویی های می شود.

 

 معرفی بنیان گذاران ارز دیجیتال SAND

پیوند بین بازارهای ارز دیجیتال و صنعت گیمینگ در سال ۲۰۱۱ برای اولین بار به وجود آمد. جالب است بدانید که دو فرد به نام های سباستین بروگت و آرتور مادرید با شراکت و همکاری با یکدیگر شروع به راه اندازی شرکت pixowl کردند. هر دو این افراد در رشته های اقتصاد و سیستم‌های رایانه‌ای تحصیل کردند و فعالیت خود را پس از راه اندازی شرکت در پروژه های مختلفی مانند گیمینگ ادامه دادند.

پلتفرم سندباکس هم حاصل تلاش ها و همکاری مداوم این دو فرد است که سندباکس به عنوان یکی از پروژه های زیر مجموعه pixowl شناخته شده است. حتماً برای شما هم سوال است که سندباکس چه کاربردی در صنعت ارز دیجیتال دارد؟ با ما همراه باشید تا به بررسی این سوال بپردازیم.

 

بررسی کاربرد ارز دیجیتال سند باکس

زمانی که بلاک چین و ارز دیجیتال محبوب شد، موضوع امنیت ارزهای دیجیتال خیلی بیشتر مورد توجه قرار گرفت. همانطور که می دانید بسیاری از هکرها در تلاش هستند تا بتوانند ارزهای دیجیتال را هک کنند و به این شیوه کلاهبرداری انجام دهند. در سال ۲۰۱۸ میلادی اداره مسئولیت های مالی انگلستان اجازه دسترسی به سندباکس را به ۱۱ شرکت بلاک چین داد. در واقع در همان سال هم اداره حمایت از مصرف کننده مالی آمریکا شروع به تشویق شرکت های کردند که در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال بودند تا از از سند باکس استفاده نمایند.

جالب است بدانید که کشورهایی مانند بحرین امارات و کویت از جمله اولین کشورهایی در خاورمیانه بودند که ازش استفاده کردند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد سندباکس به شما بدهیم.

 

بررسی دنیای ارز دیجیتال سند باکس

همان طور که در قسمت بالاتر هم برای شما توضیح داده ایم، سندباکس یک محیط مجازی است که بازیکنان در آن می‌توانند تجربه های بازی خود را در بلاک چین اتریوم داشته باشند و به این شیوه شروع به کسب درآمد کنند. توجه داشته باشید که سند باکس بخش اصلی دارد که به آنها می پردازیم.

  • وجود یک نرم افزار هنری انیمیشن که نام آن voxel است و برای ساخت دارایی های بازی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • بازاری برای خرید و فروش دارایی‌های NFT
  • یک نوع بازار برای ساخت بازی ها و ایجاد تجربه هایی در دنیای مجازی سندباکس

ماهیت ارز دیجیتال سند باکس

نگاهی به مزایای ارزدیجیتال سند باکس

اگر بخواهیم یکی از بزرگترین صنعت های دنیا را نام ببریم، قطعاً صنعت گیمینگ حرف اول را می زند. حجم نقش شوندگی بسیار بالایی هم دارد. این بازار در بین افراد مختلف به خصوص گروههای سنی جوانان محبوبیت بسیار بالایی دارد. توجه داشته باشید که حجم نقدینگی موضوعی است که بسیار اهمیت دارد. نکته قابل توجه این است که بین پلتفرم سندباکس و پلتفرم های ارز دیجیتال دیگر تمایز هایی وجود دارد که از جمله آنها می توان به تلفیق صنعت گیمینگ ارزهای دیجیتال اشاره کرد. این پلتفرم این امکان را به کاربران می دهد تا محتوای صنعت گیمینگ را تولید کنند. در نتیجه کاربران می‌توانند هر کدام با توجه به استعدادهای خود تاثیر بسزایی در تولید بازی در این صنعت داشته باشند.

به طور کلی تولید ارز دیجیتال سند در تولید حاکمیت غیر متمرکز در صنعت بازی های ارز دیجیتال نقش قابل توجهی داشته است.  توسعه دهندگان ارز دیجیتال سندباکس هم معتقد هستند که این ایده می‌تواند نقش بسیار موثری در دنیای ارز دیجیتال داشته باشد. در واقع زمانی که کاربران اجازه تولید محتوای صنعت گیمینگ را داشته باشند، در جامعه خود در تولید بازی‌های گوناگون هم شراکتی خواهند داشت.

  منظور از توکن های سندباکس چیست؟

توکن غیر قابل تعویض (NFT)  از نوع های مجازی هستند که برای امنیت و اعتبار سنجی در بلاک چین به وجود آمدند. ماهیت این توکن ها غیر قابل تعویض و غیر قابل تقسیم است. در واقع این امکان را به شما می دهد تا در بازی دارایی واقعی دیجیتالی داشته باشید. به طور کلی دو توکن ارز دیجیتال سندباکس وجود دارد که به بررسی آنها می پردازیم.  در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در مورد ارز دیجیتال سند باکس بدست آورید.

  • توکن SAND

این توکن، توکن اصلی سندباکس است که بر پایه این ارز دیجیتال ERC_20 است. از امکانات اصلی این ارز دیجیتال می توان به دسترسی به سیستم بازی اشاره کرد که به این شیوه دارایی ها خریداری می شوند و یا به فروش می رسند. در واقع با استفاده از این توکن می‌توان به درآمدهای بسیار خوبی دست یافت.

  • توکن LAND

این توکن که هم نوعی ارز دیجیتال است که مبتنی بر استاندارد ERC-1155فعالیت دارد، بازیکنان LAND برای کاربران خود قابلیتی را فراهم می کنند که بر طبق استاندارد  ERC-721 است.

 

اطلاعات در مورد کیف پول ارز دیجیتال سند باکس

یکی از مهمترین دغدغه هایی که بیشتر کاربران ارز دیجیتال سندباکس دارند، چگونگی نگهداری و ذخیره این ارز دیجیتال است. به طور کلی باید بدانید که روش های بسیار مختلفی برای نگهداری این نوع ارز دیجیتال وجود دارد که از جمله این روش ها می توان به کیف پول نرم افزاری و کیف پول سخت افزاری اشاره کرد.  کیف پول تراست ولت یکی از کیف پول های معتبر و اما برای ذخیره ارز دیجیتال سند باکس است.

امنیت ارز دیجیتال

 امنیت ارز دیجیتال سند باکس

همانطور که می دانید ارزدیجیتال سندباکس مانند دیگر پروژه های ارزهای دیجیتال بر روی اتریوم راه‌اندازی شده است. اتریوم هم برای تایید تراکنش ها از اثبات سهام استفاده می کند. به طور کلی مکانیزم اثبات کار و اثبات سهام که توسط بلاک چین ارائه شده است تفاوت هایی با یکدیگر دارند. توجه داشته باشید که ماینرها تایید تراکنش ها در مکانیزم اثبات کار را انجام می دهند، اما در مکانیزم اثبات سهام تایید تراکنش ها به واسطه دارندگان بزرگ ارز دیجیتال انجام می شود.

موضوع دیگر این است که در بلاک چین بیت کوین نیاز به برق و توان محاسباتی بسیار بالایی برای تایید تراکنش ها است، در حالی که در بلاک چین اتریوم چنین موضوعی وجود ندارد.

سخن پایانی

همانطور که توضیح داده ایم، ارز سندباکس یک توکن استاندارد  ERC-20 است. این ارز این امکان را به سرمایه‌گذاران می دهد تا بتوانند مزایای بسیار زیادی به دست آورند. دنیای امروزی با پیشرفت علم و تکنولوژی در فضای مجازی هم گسترش بسیار زیادی داشته است.

امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و جامعی در مورد ارز دیجیتال به دست آورده باشید.