ارائه امکان بازی و تفریح برای کودکان در فرودگاه استانبول

خدمات توران ازمیر

فرودگاه استانبول با انتشار بیانیه‌ ای اعلام کرد که در راستای اجرای نوآوری‌ های جدید برای سفر ایمن کودکان و خانواده‌ ها که تحت مفهوم فرودگاه دوست کودک و خانواده ارائه می‌شود، با شعار  اکنون زمان کودکان است  گامی عملی برای این امر برداشته شده است.

این بیانیه با تاکید بر اینکه فرودگاه استانبول تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات جدید به کودکان و خانواده‌ های آنها انجام می‌دهد، افزوده است: فرودگاه استانبول با هدف سهولت و لذت بردن از تجربه سفر در خانواده‌ های دارای فرزند،‌ امکانات مختلفی ایجاد کرده که تحت مفهوم  فرودگاه دوست کودک و خانواده  ارائه می‌ شود.

همزمان روز 23 آوریل٬ روز حاکمیت ملی و عید کودک طرح اکنون زمان کودکان است به اجرا در می‌آید. در همین راستا و برای پیوند دادن بیشتر کودکان با طبیعت و کشف آن، پارک‌های بازی مرتبط با طبیعت و دریا در پنج بازی مختلف و در 700 متر مربع احداث شده که کودکان مسافر می‌ تواند لحظات لذت‌ بخشی را در آن سپری کنند.

ترکیه در جایگاه سوم جهان از لحاظ تعداد برنامه ‌های تولید واکسن کرونا
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست